Kövess minket instagram facebook youtube

Hírek

Meglátszott a kihagyás

2024. Ápr. 08.
Egy hónap szünet lépett pályára a Veszprémi Egyetemi Sport Club NB II-es női futsal csapata. Szücs Noémi tanítványai nem kezdték jól az FC Nagykanizsa elleni találkozót. Már az első félidőben háromgólos hátrányba kerültek, majd Horváth Mercédesz hiába szépített a nagyszünet előtt, a vendégek a folytatásban sem találták a játékukat. A vége 9-1 a Zala vármegyeieknek.

A tabellán ötödik helyezett veszprémiek április 20-án a negyedik ELTE-BEAC ellen zárják az idényt hazai környezetben.

Szücs Noémi: Sajnos meglátszott a kihagyás számunkra, kiestünk a ritmusból, hiányzóink is voltak ezen a meccsen és én mint edző sem tudtam érdemben belenyúlni a mérkőzésbe. Ellenfelünk jobban akarta a sikert, gratulálunk nekik, ez az ő napjuk volt.

Női Futsal NB II. Nyugati csoport 13. forduló

FC Nagykanizsa - VESC 9-1 (3-1)

Gólszerzők: Domján-Köröcz (3. perc, 15., 34., 39.), Szabó (6.), Jarjabka (25. öngól), Szollár (28., 35.), Németh (29.) ill. Horváth (17.)